Opening FreeStyle Motion Rotterdam

Opening FreeStyle Motion Rotterdam, grootste trampoline en freerunning hal van Europa.

Op maandag 1 augustus 2016 opent FreeStyle Motion in Rotterdam aan de Nikkelweg 39 zijn deuren.
FreeStyle Motion Rotterdam is, met 2.500 m2, de grootste indoor trampolinehal van Europa. In dit unieke trampolinepark is alles anders dan je gewend bent. Zo zijn er, behalve trampoline eilanden, ook een freerunning parcours en een tricking vloer.

Bij FreeStyle Motion kun je niet alleen komen vrij springen, maar ook is het mogelijk om partijtjes te reserveren en om freerunning en aerobic lessen te volgen.

FreeStyle Motion denkt met dit initiatief jong en oud op een leuke en toegankelijke manier, in een spectaculaire omgeving, in beweging te krijgen.

Wij zijn specifiek gericht op het plezier en beleving van de bezoeker en daarbij wordt je bijgestaan door personen die een specifieke opleiding hebben gevolgd bij FreeStyle Academy. Daarnaast is de hal uniek ingericht en voorzien van veilige landing zones. Ook op de looppaden. De trampolines moet je gevoeld hebben, maar zorgt er ook voor dat blessures aan enkels en knieën tot het minimale worden terug gedrongen.

Ook bieden wij aan de oudere jeugd DJ avonden met een echte DJ tafel en bijhorende verlichting en laserstralen!

U bent van harte welkom!

Start typing and press Enter to search